Hilary Erhard Duff BG FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilary Erhard Duff BG FORUM

Hilary Erhard Duff BG FORUM
 
ИндексPhoto - WeekПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Новата страст на Хилари

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
~ Adrian ~
Admin
~ Adrian ~


Posts : 541
Join date : 20.02.2010
Age : 27

Новата страст на Хилари Empty
ПисанеЗаглавие: Новата страст на Хилари   Новата страст на Хилари Icon_minitimeНед Фев 21 2010, 22:41

Неотдавна Хилари Дъф се сдоби с книгата "Хокей за начинаещи", за да може по-лесно да общува с приятеля си - хокеиста Майк Камри.В момента тя се е превърнала в истински фен на този спорт.
"Хокеят стана новата ми страст" - призна актрисата в интервю за сп. "People". "Когато съм в Ню Йорк често посещавам хокейни мачове".
От своя страна 27-годишният Майк Камри, звезда на отбора "New York Islanders", присъства на всички интервюта на Хилари и търпеливо изчаква възлюбената си, докато тя разговаря с пресата.
Майк и Хилари бяха заедно на примиерата на филма "Корпорация война" на кинофестивала "Tribeca Film Festival".След края на филма те се отправиха в нощния клуб "Tenjune", където според очевидци те цяла вечер се държали за ръце и се целували.


Последната промяна е направена от Адриан на Чет Фев 25 2010, 18:30; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://hilaryerhardduffbg.forumotion.com
Ellison
User
User
Ellison


Posts : 49
Join date : 25.02.2010
Age : 28
Location : София

Новата страст на Хилари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новата страст на Хилари   Новата страст на Хилари Icon_minitimeЧет Фев 25 2010, 18:29

Laughing Нормално е от Майк и тя да се запали.
П.П: Аз ако си купя такава книга, то тя трябва да се казва "Хокей за извънредно изостанали".
Върнете се в началото Go down
 
Новата страст на Хилари
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Цензурат на Хилари Дъф
» За зъбите на Хилари
» Джо Джонас и Хилари Дъф?!
» Коледното желание на Хилари
» Хилари прописа книги

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hilary Erhard Duff BG FORUM :: Hilary Duff :: News-
Идете на: