Hilary Erhard Duff BG FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilary Erhard Duff BG FORUM

Hilary Erhard Duff BG FORUM
 
ИндексPhoto - WeekПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Линдзи реши проблемите с кокаина и алкохола

Go down 
АвторСъобщение
~ Adrian ~
Admin
~ Adrian ~


Posts : 541
Join date : 20.02.2010
Age : 27

Линдзи реши проблемите с кокаина и алкохола Empty
ПисанеЗаглавие: Линдзи реши проблемите с кокаина и алкохола   Линдзи реши проблемите с кокаина и алкохола Icon_minitimeПет Мар 05 2010, 20:14

В съвсем скорошно интервю за вестник The Sun младата актриса Лидзи Лоан открито разказва за проблемите си алкохола и наркотиците. Тя признава, че се е страхувала за живота си, докато взимала наркотични вещества, включително и кокаин, за да се справи със семейните си проблеми.
Все пак сега се е научила да живее без дрога, особено откакто са минали тежките дни през 2007-а. „Опитвах се да замаскирам проблемите си с алкохол, кокаин и други размътващи мозъка вещества - казва 23 годишната актриса пред вестника. - Сега съм в период, когато не ми е нужно да използвам нищо такова и мога да изпитвам емоции, защото така искам."
За Лоън 2007-а беше повече от ужасна. Тогава тя бе арестувана два пъти за шофиране в пияно състояние, за притежание на кокаин и три пъти беше в клиника за лечение на зависимости. Основната причина за непостоянното й поведение, признава актрисата, било, че баща й Майкъл изкарвал на показ в обществото мръсните ризи на семейството. „Тогава прекалих с използването на всякакви субстанции, но те не дадоха отговор на проблемите ми. Хората трябва да знаят това."
За първи път Лоан влезе в клиника през януари 2007-а, след като взе силното приспивателно Амбиен и припадна, докато се къпеше в хотела, в който беше отседнала. Когато се събудила, ваната около нея преливала. „Тогава много се изплаших - признава Лидзи - Обадих се на психоаналитика ми и му казах: „Мога ли да замина някъде за около месец?
Чувствам, че съм сред лоши хора и имам нужда да се погрижа за себе си."
Четири месеца по-късно - през май актрисата беше арестувана за каране в нетрезво състояние, което сега нарича „глупава и детска постъпка". През юли имаше същото провинение, но тогава полицията намери и кокаин в чантата й. „Много се пазех от кокаина, заради баща ми... Бях ужасена от него. Но го опитах, защото съм инат, глупава съм, и исках да видя какво е."
След всяко от тези преживявания Лидзи изкарваше определено време в клиника.
Сега тя ходи на психоаналитик на всеки две седмици, посещава и седмични уроци за избягване на алкохола. „Позволено ми е да пия, но си знам границата", признава Лоан. Тя се надява, че историята й ще да де урок на други млади хора... „Аз се научих от грешките си и сега съм по-здрава и по-щастлива."
Върнете се в началото Go down
https://hilaryerhardduffbg.forumotion.com
 
Линдзи реши проблемите с кокаина и алкохола
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Линдзи Лоън вилня на афтърпарти на Кавали

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hilary Erhard Duff BG FORUM :: Other Stars :: Lindsay Lohan :: News-
Идете на: