Hilary Erhard Duff BG FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilary Erhard Duff BG FORUM

Hilary Erhard Duff BG FORUM
 
ИндексPhoto - WeekПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Бийбър разкрива тайната си

Go down 
АвторСъобщение
~ Adrian ~
Admin
~ Adrian ~


Posts : 541
Join date : 20.02.2010
Age : 27

Бийбър разкрива тайната си Empty
ПисанеЗаглавие: Бийбър разкрива тайната си   Бийбър разкрива тайната си Icon_minitimeПет Мар 05 2010, 20:13

На какво се дължи огромният успех на тийнсензацията Джъстин Бийбър сред момичетата? Ами, чувствата им са взаимни. „Просто обичам момичетата - признава 15-годишният изпълнител и разказва как първият въпрос, който получил от слушателка на радиостанция в Атланта, бил „Ще се омъжиш ли за мен?" Въпреки огромното внимание към него от страна на по-нежната половина от човечеството Джъстин признава, че не е излизал на среща вече три години... А това, което забелязва първо у момичетата е, „хубавите очи и усмивка". „И да ме кара да се смея, добавя Бийбър - защото всеки обича да се смее."

Пет неща, които трябва да знаете за Бийбър

1. Израснал е в Канада, в градчето Стартфорд, провинция Онтарио с население 30 хиляди души. В момента живее в Атланта с майка си, за да записва и да попива всичко от гуруто си Ъшър. „Той ми е като по-голям брат.".
2. Приятел е с Тейлър Суифт, с която често говори по телефона или си изпращат sms-и. „Тейлър е прекрасен човек," казва той.
3. Иска да ходи в колеж. Затова вместо да играе с PlayStation или да гледа видеоклипове с Майкъл Джаксън, докато е на турне, той предпочита да чете. "Имам частен учител", разкрива той. Джъстин смята, че е много добър по английска литература, а и обича да пише.
4. Свири на четири инструмента - китара, пиано, барабани и тромпет. Макар да смята, че ще е трудно да изучи още един инструмент, той не изключва възможността да се научи да свири и на цигулка.
5. Непринудената му прическа, негова запазена марка, младият идол постига така: „След като взема душ, изсушавам я със сешоар и след това просто тръскам главата си. Това е."
Върнете се в началото Go down
https://hilaryerhardduffbg.forumotion.com
 
Бийбър разкрива тайната си
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Джъстин Бийбър не може без майка си
» Джъстин Бийбър си пада по Бионсе
» Песните от новия албум на Джъстин Бийбър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hilary Erhard Duff BG FORUM :: Other Stars :: Justin Bieber :: News-
Идете на: