Hilary Erhard Duff BG FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilary Erhard Duff BG FORUM

Hilary Erhard Duff BG FORUM
 
ИндексPhoto - WeekПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги

Go down 
АвторСъобщение
~ Adrian ~
Admin
~ Adrian ~


Posts : 541
Join date : 20.02.2010
Age : 27

Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги Empty
ПисанеЗаглавие: Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги   Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги Icon_minitimeПет Мар 05 2010, 20:10

Животът на Селена Гомес и Деми Ловато е като изваден от приказка. Двете момиченца се запознават на прослушването за детското твшоу „Барни и приятели"... Докато чакат на огромната опашка, Деми моли Селена да седне на якето й, за да рисуват заедно. И оттогава момичетата, родени в Тексас, на 25 километра разстояние една от друга и с разлика от един месец, са неразделни.
И двете се прочуват покрай продукции на телевизия „Дисни". След участието на Селена в сериала Wizards of Waverly Place и на Деми в ролята на Митчи Торес от Camp Rock, двете приятелки се прощават завинаги с анонимността. Съвсем естествено идва мигът, в който Селена и Деми се появяват заедно на екрана - във филма на „Дисни" „Програма за защита на принцесата", чиято премиера на 26 юни тази година е гледана от 8.5 милиона зрители, а това я поставя на трето място след Camp Rock и „Училищен мюзикъл". „Моята първа любов е музиката, актьорството ми е като хоби", казва Деми, която вече има два албума - Don't Forget (2008) и Here We Go Again, дебютирал на първо място на Billboard 200, когато излиза на 21 юли тази година. А дебютният студиен албум Kiss & Tell Селена и бандата й Selena Gomez & the Scene пускат през септември
Селена Гомес: „Мисля, че всеки си има собствена интерпретация на любовта. Била съм свързана с мнозина, но не мисля, че някога съм била влюбена. Искам да срещна някого, който да е луд по мен, който ще се отнася към мен като към принцеса. Искам любов като в приказките. Не харесвам момчета, които се правят на печени, които са претенциозни. Това ме отблъсква."
Деми Ловато: „Животът ми не се е променил. Сега просто съм малко по-заета."
Гаджетата на Деми: Миналата година Деми излиза с Коди Линли от „Хана Монтана", а през тази за кратко беше свързвана с фронтмена на Metro Station Трейси Сайръс, който е брат на Майли.
Гаджетата на Селена: Ник Джонас и Тейлър Лаутнър са двете момчета, привлекли вниманието на красавицата.
Върнете се в началото Go down
https://hilaryerhardduffbg.forumotion.com
 
Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hilary Erhard Duff BG FORUM :: Other Stars :: Selena Gomez :: News-
Идете на: