Hilary Erhard Duff BG FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilary Erhard Duff BG FORUM

Hilary Erhard Duff BG FORUM
 
ИндексPhoto - WeekПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Биография

Go down 
АвторСъобщение
~ Adrian ~
Admin
~ Adrian ~


Posts : 541
Join date : 20.02.2010
Age : 27

Биография Empty
ПисанеЗаглавие: Биография   Биография Icon_minitimeНед Фев 21 2010, 22:10

Линдзи Дий Лоън , родена на 2 юли, 1986 г. е американска актриса, модел и поп певица. Лоън започва своята кариера като манекен за реклами в списания и в телевизията. На 10 годишна възраст, тя стартира актьорската си кариера с участието си в сапунена опера, след това на 11 години прави своя филмов дебют като изиграва двете близначки в римейка на филма „Капан за родители“ (Parent Trap) през 1998 г.
Лоън се затвърждава на сцената след участието си в семейните комедии „Шантав петък“ (Freaky Friday), „Изповедта на една малолетна актриса“ (Confessions of a Teenage Drama Queen), „Гадни момичета“ (Mean Girls) и „Хърби: Зареден до дупка“ (Herbie: Fully Loaded). След постигнатия успех младата актриса решава да се снима в друг тип филми като A Prairie Home Companion и „Боби“ (Bobby), в които има поддържащи роли. Най-новите филми, в които тя има главна роля са „Просто късмет“ (Just My Luck), „Правилата на Джорджа“ (Georgia Rule) и „Знам кой ме уби“ (I Know Who Killed Me). Освен в актьорството Лоън има и втора кариера като певица. Досега е издала три самостоятелни албума Speak (2004) , A Little More Personal (2005) и Spirit in the Dark (2008).
Въпреки напредващата си кариера като певица и актриса, Лоън получава внимание от медиите не само заради своите успехи в музикалната и филмовата индустрия. Нейните многобройни арести заради употреба на алкохол и наркотици са по-предпочитаната тема за таблоидите.
Върнете се в началото Go down
https://hilaryerhardduffbg.forumotion.com
 
Биография
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Биография
» Биография
» Биография
» Биография
» Биография

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hilary Erhard Duff BG FORUM :: Other Stars :: Lindsay Lohan-
Идете на: